O nás

Aneta Vavřinková

Kontrabas, kytara, zpěv 

Anet je kapelnice a autorka většiny písniček i přesto, že svému autorskému nadání nikdy moc nevěřila. Je vokálním a energickým tahounem kapely. Již od útlého mládí řádí na pódiích klubů i festivalech, kromě koncertování s maminkou Šárkou Vavřinkovou působila v kapelách Zvuková Zkouška a Mazzec a pár let hostovala jako vokalistka v ostravské bluegrassové kapele Goodwill. Na svůj denní chléb si vydělává divadelnictvím. Hudební ráz mají i její cestovatelské přednášky.

Když zrovna nehraje, vandruje se svou fenkou Bru.

Hanička Matějová 

Flétny, zpěv, rytmika 

Hanička působí na pardubické folkové scéně již od roku 2003, kdy se rozkoukávala se skupinou Noncua Canto. Od dětství hrála ve folklorních souborech Perníček či Baldrián, později vystupovala s historickou kapelou Trubaka či Paduana Hispanica, kterou také léta vedla. K folku se vrátila, když začala hrát s kapelou Mazzec, kde působila s Anet a Símou. Po několikaleté pauze (rodičovské dovolené) se Hanička vrací s nadšením zpět na hudební scénu.

Když zrovna nehraje, věnuje se svým ratolestem.

Darinka Husáková

Kytara, zpěv

Darinka je na hudební scéně nováček. Láska k muzice a přírodě ji provází již od útlého dětství. Hudební výchovou ve škole sice pohrdala, zato country, folk a trampské písně si ji při práci na zahradě s tátou získaly. Ve 12ti letech zavítala k ohňům mezi trampy, kteří ji naučili na kytaru a doteď jsou její největší muzikantskou inspirací. Na sejšnech spánek nezná – plná energie hrává do rána bílého, někdy i déle. Miluje tvoření a inspirování druhých. Jejím heslem je: "Když Ti něco nejde, znamená to, že to JEŠTĚ neumíš." Občas ji uvidíte i s flétnami. 

Když zrovna nehraje, hrabe se v záhonku, hltá naučnou knížku, lektoruje nebo trajdá někde s báglem.

Bejvalky

Simona Olahová, Lanškroun – kytara, zpěv (2017-2022)

Joey Horáková, Ostrava – kontrabas, flétny, zpěv (2019-2022)

Sestava z let 2019-2022